Детальніше про емболізірующем матеріалі

Термін «емболізація», як і його синонім «оклюзія» можна перевести на звичайну мову як «закупорювання», «перекриття». Виходячи з цього, «емболізірующій матеріал» - це речовина, введення якого в просвіт артерії викликає її закупорку і припинення кровотоку в частині тіла, яке забезпечується цієї артерією.

ФУЗ-абляція міоми матки: проведення і ефективність процедури

З 2000 р все більше застосування в лікуванні міоми матки знаходить сфокусована ультразвукова абляція (ФУЗ). ФУЗ-абляція міоми матки за допомогою ультразвукової хвилі, для проведення якої використовується контроль за допомогою магніто-резонансної томографії, є одним з найбільш сучасних методів. У ньому об'єднані останні технологічні досягнення в області діагностики і лікування міоматозних вузлів.

Гімнастика Кегеля - допомога при опущенні матки, ефективна тренування інтимних м'язів

Гімнастика Кегеля - допомога при опущенні матки, ефективна тренування інтимних м'язів

Опущення матки - часта проблема жінок середнього і старшого віку. Його називають також пролапсом, а при вираженому ступені говорять про утероцеле. Безпосередньою причиною такого стану є зниження тонусу і сили м'язів тазового дна, який поєднується з розтягуванням маткових зв'язок.

Тому лікувальна гімнастика при опущенні матки є основою консервативного лікування і профілактики захворювання. Регулярне виконання комплексу Кегеля - спеціально підібраних вправ, дозволить зміцнити м'язи тазового дна, а при легкому ступені пролапсу навіть відновити нормальне положення зміщених органів.